Mérkőzések
2024.04.17.
Folyondár utca
17:30
Extraliga, döntő
Vasas Óbuda
KNRC
2024.04.13.
Kaposvár Aréna
18:30
Extraliga, döntő
KNRC
Vasas Óbuda
2024.04.09.
Folyondár utca
19:00
Extraliga, döntő
Vasas Óbuda
KNRC
2024.03.24.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
MÁV Előre Foxconn
2024.03.21.
Videoton Oktatási
Központ
0:3
Extraliga, elődöntő
MÁV Előre Foxconn
Vasas Óbuda
2024.03.16.
Folyondár utca
3:1
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
MÁV Előre Foxconn
2024.03.09.
Érd Aréna
0:3
Magyar Kupa,
döntő
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2024.02.25.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, negyeddöntő
Vasas Óbuda
DVTK Ongropack
2024.02.22.
DVTK Aréna
0:3
Extraliga, negyeddöntő
DVTK Ongropack
Vasas Óbuda
2024.02.17.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, negyeddöntő
Vasas Óbuda
DVTK Ongropack
2024.02.14.
Folyondár utca
3:0
Magyar Kupa,
elődöntő
Vasas Óbuda
KNRC
2024.02.11.
Kaposvár Aréna
0:3
Magyar Kupa,
elődöntő
KNRC
Vasas Óbuda
2024.02.07.
Palais des sports Marcel
Cerdan Levallois Perret
3:2
CEV Kupa,
negyeddöntő
Levallois Paris Saint Cloud
Vasas Óbuda
2024.02.03.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2024.01.30.
Érd Aréna
1:3
CEV Kupa,
negyeddöntő
Vasas Óbuda
Levallois Paris Saint Cloud
2024.01.25.
Continental Aréna
1:3
Extraliga
Fatum-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
2024.01.20.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MÁV Előre Foxconn
2024.01.16.
Kolodruma Sport
Hall Plovdiv
0:3
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Maritza Plovdiv
Vasas Óbuda
2024.01.10.
Érd Aréna
1:3
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Vasas Óbuda
Eczacibasi Dynavit Istanbul
2024.01.06.
Balaton Szabadidő és
Konferencia Központ
0:3
Extraliga
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
2024.01.03.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
DVTK
2023.12.22.
UTE Röplabdacsarnok
0:3
Extraliga
UTE
Vasas Óbuda
2023.12.19.
MATE Sportcsarnok
0:3
Magyar Kupa,
negyeddöntő
Gödöllői RC
Vasas Óbuda
2023.12.15.
Kaposvár Aréna
0:3
Extraliga
KNRC
Vasas Óbuda
2023.12.06.
Palazzo Wanny,
Firenze
3:0
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Savino Del Bene Scandicci
Vasas Óbuda
2023.12.02.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
2:3
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2023.11.29.
Érd Aréna
2:3
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Vasas Óbuda
Maritza Plovdiv
2023.11.23.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2023.11.15.
Érd Aréna
0:3
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Vasas Óbuda
Savino Del Bene Scandicci
2023.11.11.
Videoton Oktatási
Központ
1:3
Extraliga
MÁV Előre Foxconn
Vasas Óbuda
2023.11.08.
Burhan Felek Voleybol
Salonu, Isztambul
3:0
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Eczacibasi Dynavit Istanbul
Vasas Óbuda
2023.11.03.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2023.10.31.
BVSC Röplabdacsarnok
0:3
Magyar Kupa,
nyolcaddöntő
BVSC-Zugló
Vasas Óbuda
2023.10.28.
DVTK Aréna
0:3
Extraliga
DVTK
Vasas Óbuda
2023.10.22.
Folyondár utca
3:1
Extraliga
Vasas Óbuda
UTE
2023.10.14.
Folyondár utca
3:1
Extraliga
Vasas Óbuda
KNRC
2023.05.06.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, döntő
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2023.05.02.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
0:3
Extraliga, döntő
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2023.04.28.
Folyondár utca
3:1
Extraliga, döntő
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2023.04.16.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2023.04.12.
Continental Aréna
1:3
Extraliga, elődöntő
Fatum-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
2023.04.08.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2023.03.30.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, negyeddöntő
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2023.03.27.
Illyés-Aramis
Sportcsarnok
Budaörs
0:3
Extraliga, negyeddöntő
MTK Budapest
Vasas Óbuda
2023.03.23.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, negyeddöntő
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2023.03.12.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
2:3
Magyar Kupa,
döntő
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2023.02.24.
Balaton Szabadidő és
Konferencia Központ
0:3
Extraliga
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
2023.02.19.
Városi Sportcsarnok
Békéscsaba
3:0
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2023.02.15.
Folyondár utca
3:0
Magyar Kupa,
elődöntő
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2023.02.11.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2023.02.08.
Palais des Sports
Mulhouse
3:1
Bajnokok Ligája, csoportkör
Volley Mulhouse Alsace
Vasas Óbuda
2023.02.04.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2023.01.31.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
1:3
Bajnokok Ligája, csoportkör
Vasas Óbuda
A. Carraro Imoco Conegliano
2023.01.27.
Kaposvári Körcsarnok
0:3
Extraliga
KNRC
Vasas Óbuda
2023.01.24.
Zrínyi Ilona
Gimnázium és
Kollégium Sportcsarnoka
1:3
Magyar Kupa,
elődöntő
Fatum-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
2023.01.21.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MÁV Előre SC-ST. Solar
2023.01.17.
RCWS Podpromie
Rzeszów
3:1
Bajnokok Ligája, csoportkör
Developres Rzeszów
Vasas Óbuda
2023.01.14.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
UTE
2023.01.11.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
1:3
Bajnokok Ligája, csoportkör
Vasas Óbuda
Volley Mulhouse Alsace
2022.12.20.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
2:3
Bajnokok Ligája,
csoportkör
Vasas Óbuda
Developres Rzeszów
2022.12.16.
Folyondár utca
3:0
Magyar Kupa,
negyeddöntő
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2022.12.10.
Illyés-Aramis
Sportcsarnok
Budaörs
0:3
Magyar Kupa,
negyeddöntő
MTK Budapest
Vasas Óbuda
2022.12.07.
Palaverde
Villorba-Treviso
3:0
Bajnokok Ligája,
csoportkör
A. Carraro Imoco Conegliano
Vasas Óbuda
2022.12.03.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2022.11.29.
Tatabánya,
Árpád Gimnázium
0:3
Magyar Kupa
TRSE
Vasas Óbuda
2022.11.25.
Folyondár utca
3:2
Extraliga
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2022.11.19.
UTE Röplabdacsarnok
0:3
Extraliga
UTE
Vasas Óbuda
2022.11.12.
Continental Aréna
0:3
Extraliga
Fatum-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
2022.11.09.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
3:0
Bajnokok Ligája, selejtező
Vasas Óbuda
Tenerife la laguna
2022.11.05.
Videoton Oktatási
Központ
1:3
Extraliga
MÁV Előre SC-ST. Solar
Vasas Óbuda
2022.11.01.
Pabellon Insular
de Santiago Martin,
TENERIFE
0:3
Bajnokok Ligája, selejtező
Tenerife La Laguna
Vasas Óbuda
2022.10.29.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
KNRC
2022.10.26.
Riz Levente Sport- és
Rendezvényközpont
3:0
Bajnokok Ligája, selejtező
Vasas Óbuda
VDK Gent Dames
2022.10.22.
Illyés-Aramis Sportcsarnok
Budaörs
1:3
Extraliga
MTK Budapest
Vasas Óbuda
2022.10.19.
Edugo Topsporthal
Oostakker
0:3
Bajnokok Ligája, selejtező
VDK Gent Dames
Vasas Óbuda
2022.05.10.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
0:3
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2022.05.08.
Folyondár utca
2:3
Extraliga
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2022.05.04.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
2:3
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2022.05.01.
Folyondár utca
3:2
Extraliga
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2022.04.28.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
3:2
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2022.04.19.
Folyondár utca
3:0
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2022.04.16.
Balatonfüred
0:3
Extraliga, elődöntő
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
2022.04.13.
Folyondár utca
3:2
Extraliga, elődöntő
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2022.03.24.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2022.03.21.
Budaörs,
Illyés-Aramis Sportcsarnok
0:3
Extraliga
MTK Budapest
Vasas Óbuda
2022.03.18.
Folyondár utca
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2022.03.12.
Érd Aréna
3:1
Magyar Kupa
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2022.03.05.
Vasas Folyondár
3:1
Extraliga
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2022.02.27.
Vasas Folyondár
3:1
Extraliga
Vasas Óbuda
UTE
2022.02.24.
Posthalle, Bécs
3:0
MEVZA
Vasas Óbuda
OK Calcit Kamnik
2022.02.23.
Posthalle, Bécs
3:1
MEVZA
Vasas Óbuda
Nova KBM Branik Maribor
2022.02.19.
Vasas Folyondár
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
DVTK
2022.02.14.
Tapolca
1:3
Extraliga
Szent Benedek RA
Vasas Óbuda
2022.02.12.
Vasas Folyondár
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
MTK Budapest
2022.02.09.
Športna dvorana
Lukna, Maribor
3:2
Mevza
Nova KBM Branik Maribor
Vasas Óbuda
2022.02.06.
Continental Aréna
2:3
Extraliga
Fatum-Nyíregyháza
Vasas Óbuda
2022.02.02.
Békéscsaba,
Városi Sportcsarnok
2:3
Magyar Kupa
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2022.01.29.
Vasas Folyondár
3:0
Extraliga
Vasas Óbuda
1. MCM-Diamant Kaposvár
2022.01.26.
Športna dvorana, Kamnik
3:0
Mevza
OK Calcit Kamnik
Vasas Óbuda
2022.01.19.
Vasas Folyondár
2:3
Mevza
Vasas Óbuda
HAOK Mladost
2022.01.15.
Vasas Folyondár
3:0
Magyar Kupa
Vasas Óbuda
Swietelsky-Békéscsaba
2021.12.22.
Športska dvorana Bojan Stranic, Zágráb
0:3
Mevza
HAOK Mladost
Vasas Óbuda
2021.12.19.
Kaposvár Aréna
2:3
Magyar Kupa
1. MCM-Diamant Kaposvár
Vasas Óbuda
2021.12.11.
Vasas Folyondár
3:1
Magyar Kupa
Vasas Óbuda
1. MCM-Diamant Kaposvár
2021.12.05.
Kastela
3:0
Mevza
Vasas Óbuda
OK Marina Kastela
2021.12.04.
Kastela
2:3
Mevza
OK Marina Kastela
Vasas Óbuda
2021.12.01.
Vasas Folyondár
3:0
Mevza
Vasas Óbuda
SVS Post Schwechat
2021.11.28.
Városi Sportcsarnok, Békéscsaba
3:0
Extraliga
Swietelsky-Békéscsaba
Vasas Óbuda
2021.11.24.
Sibiu
3:0
CEV Kupa
CSM Volei Alba Blaj
Vasas Óbuda
2021.11.20.
UTE Röplabdacsarnok
1:3
Extraliga
UTE
Vasas Óbuda
2021.11.17.
Fáy utcai csarnok
1:3
CEV Kupa
Vasas Óbuda
CSM Volei Alba Blaj
2021.11.13.
Generali Arena, Miskolc
0:3
Extraliga
DVTK
Vasas Óbuda
2021.11.10.
Tatabánya, Árpád Gimnázium
0:3
Magyar Kupa
TRSE
Vasas Óbuda
2021.11.06.
Illyés-Aramis Sportcsarnok, Budaörs
0:3
Extraliga
MTK Budapest
Vasas Óbuda
2021.11.03.
Vasas Folyondár
3:1
Mevza
Vasas Óbuda
Nova KBM Branik Maribor
2021.10.30.
Vasas Folyondár
3:1
Extraliga
Vasas Óbuda
Fatum-Nyíregyháza
2021.10.22.
Kaposvár Aréna
2:3
Extraliga
1.MCM-Diamant Kaposvár
Vasas Óbuda
2021.10.19.
Folyondár
2:3
MEVZA
Vasas Óbuda
OK Calcit Kamnik
2021.10.16.
Folyondár
2:3
Extraliga
Vasas Óbuda
Szent Benedek RA
2021.10.06.
Posthalle, Bécs
1:3
MEVZA
SVS Post Schwechat
Vasas Óbuda

Támogatóink

Arany támogató

Ezüst támogató

Bronz támogató